Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
NO CHYBA POLICJA BYŁA NA MIEJSCU WYPADKU I PROTOKÓŁ POWINIEN BYĆ... WIĘC MOŻNA BY BYŁO....
Policja z Kłoczewa nie nadaje się do niczego, nawet nie wiem skąd przyjechała pewnie z Ryk. Dlatego rodzina prosi wszystkich świadków o zgłoszenie się na komisariat w Kłoczewie (niestety) w celu ustalenia osoby która robiła zawrotkę na tym skrzyżowaniu. Wiem, że to nie przewróci nikomu życia, ale pomoże rodzinie i ludzie wkońcu przestaną wypisywać głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omg...;/ Co za down jakis !!!!! Gdy by nie ten frajer wszystko by było ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jeśli ktoś zapie...............a to nie jeżdzi ostrożnie chyba cię trzyma faza jeszcze po zabawie
chodziło o to, że wszyscy tamtędy zapier***ają. A Piotrek jako jedyny zawsze tam uważał. Zresztą nie wiem po co pisze na tym forum, skoro każdy jest mądrzejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie piszesz bo ty dodajesz tu otuchy i jakos jest nam lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edzia napisał:
Omg...;/ Co za down jakis !!!!! Gdy by nie ten frajer wszystko by było ok
Niestety pewnych rzeczy człowiek nie jest w stanie przewidzieć. Można stać na przystanku i może rozjechać Cię samochód. Niesety w małych miejscowościach jest dużo kierowców bez uprawnień i pod wpływem alkoholu, którzy uważają się za panów szos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co do strażaków to macie rację wola sie najebac na zabawie i ploty robic kazda jednostka powinna miec przeszkolenia z pierwszej pomocy!!! wł mieszkamy na malych miejscowosciach i za nim karetka przyjedzie przynajmniej ktoś by nam mogl zaoferowac pomoc ale u nas to ciemnota! zeby nie było ja mam takie i bym sie nie wachala. a strazacy moim zdaniem powinni ponieśc konsekwencje jesli przyjezdzaja do pomocy to powinni jej udzielić.
SKORO NIE BYŁAŚ NA MIEJSCU A PISZESZ ŻE BYŚ SIĘ NIE WAHAŁA UDZIELIĆ POMOCY TO NAPISZ W JAKI SPOSÓB UDZIELIŁABYŚ JEJ ZAKLESZCZONEMU W SAMOCHODZIE??? BO NIE ZAWSZE JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ BEZ SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU, CO POWINNAŚ WIEDZIEĆ BĘDĄC PRZESZKOLONĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie piszesz bo ty dodajesz tu otuchy i jakos jest nam lepiej...
czytam to forum od wczoraj, ale miałam już dość i wkońcu musiałam coś napisać. wkurzają mnie ludzie, którzy czepiają się Piotrka, że niby kogoś pobił, że był łobuzem, jak się komuś należało to oberwał i tyle. przecież nie on jeden taki był, ale rodzina była dla niego najważniejsza i to sie liczy potrafił kochać i wspierać najbliższych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem strażakiem ochotnikiem z gminy kłoczew z wieloletnim doświadczeniem powiem tak nasze straże są ochotnicze przyjmą w swoje szeregi zapewne wszystkich chętnych młodych ludzi więc wstępujcie i nieście pomoc w potrzebie żeby nie okazało się że potraficie tylko oceniać dajcie coś więcej od siebie a nie tylko komentarze typu;pijaczki itp. Oceniliście kilkuset strażaków z naszej gminy i jestem pewien że kilku to zabolało mnie też ale wielu z was woli posiedzieć po parasolem z piwem w ręku a potem to komentować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:( napisał:
czytam to forum od wczoraj, ale miałam już dość i wkońcu musiałam coś napisać. wkurzają mnie ludzie, którzy czepiają się Piotrka, że niby kogoś pobił, że był łobuzem, jak się komuś należało to oberwał i tyle. przecież nie on jeden taki był, ale rodzina była dla niego najważniejsza i to sie liczy potrafił kochać i wspierać najbliższych
Zgadzam się z tym co piszesz! To był wspaniały człowiek, umiał rozbawić toważystwo. Każdy ma jakieś wady ale nie powinno się teraz mówić o złych stronach Piotrka, szczególnie że był to człowiek naprawde jedyny w swoim rodzaju....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strażak osp napisał:
jestem strażakiem ochotnikiem z gminy kłoczew z wieloletnim doświadczeniem powiem tak nasze straże są ochotnicze przyjmą w swoje szeregi zapewne wszystkich chętnych młodych ludzi więc wstępujcie i nieście pomoc w potrzebie żeby nie okazało się że potraficie tylko oceniać dajcie coś więcej od siebie a nie tylko komentarze typu;pijaczki itp. Oceniliście kilkuset strażaków z naszej gminy i jestem pewien że kilku to zabolało mnie też ale wielu z was woli posiedzieć po parasolem z piwem w ręku a potem to komentować
nie oceniam wszystkich jednakowo, ale niestety w naszym kraju tak jest, że ludzie zostają strażakami, lekarzami nie chcąc nieść pomocy. napewno Pan jako strażak z wielotetnim doświadczeniem widział jak "nowicjusze" podchodzą do obowiązków-brak im zaangażowania (nie mówię, że wszystkim), kiedyś to była straż-pewnie dobrze Pan wspomina tamte czasy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:( napisał:
czytam to forum od wczoraj, ale miałam już dość i wkońcu musiałam coś napisać. wkurzają mnie ludzie, którzy czepiają się Piotrka, że niby kogoś pobił, że był łobuzem, jak się komuś należało to oberwał i tyle. przecież nie on jeden taki był, ale rodzina była dla niego najważniejsza i to sie liczy potrafił kochać i wspierać najbliższych
no właśnie Piotrek był fajnym kumplem wiem ze ktos do nigo wyskoczył z pała zelazną i dostał to ucieł ale był ktoś kto mu pomógł wiec Piotrek jwst nie winny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strażak osp napisał:
jestem strażakiem ochotnikiem z gminy kłoczew z wieloletnim doświadczeniem powiem tak nasze straże są ochotnicze przyjmą w swoje szeregi zapewne wszystkich chętnych młodych ludzi więc wstępujcie i nieście pomoc w potrzebie żeby nie okazało się że potraficie tylko oceniać dajcie coś więcej od siebie a nie tylko komentarze typu;pijaczki itp. Oceniliście kilkuset strażaków z naszej gminy i jestem pewien że kilku to zabolało mnie też ale wielu z was woli posiedzieć po parasolem z piwem w ręku a potem to komentować
Dobrze, a jak wytłumaczy Pan to że na miejscu tragedii znalazł się pijany strażak na służbie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończcie już z pisaniem tych bzdur!!! Niech każdy z was spojrzy na siebie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolega~ napisał:
no właśnie Piotrek był fajnym kumplem wiem ze ktos do nigo wyskoczył z pała zelazną i dostał to ucieł ale był ktoś kto mu pomógł wiec Piotrek jwst nie winny
nie ważne, czy Piotrek był winny czy nie. Nie był ciotą i nie pozwalał na to by ktoś go obrażał, był normalnym człowiekiem, chętnym do pomocy, był wspaniałym mężem i ojcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.............. napisał:
Dobrze, a jak wytłumaczy Pan to że na miejscu tragedii znalazł się pijany strażak na służbie????
wiadomo jaka jest ochotnicza straż zawsze na akcje jada naje***i nie ma kto sie tym zajać widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życie jest do dupy i tyle ;( rodzisz się i umierasz ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!! napisał:
Skończcie już z pisaniem tych bzdur!!! Niech każdy z was spojrzy na siebie!!
co uważasz za bzdury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDY Poszkodowany nie oddycha!!! ZROBIŁA BYM TAK: po wyciągnięciu z samochodu i sprawdzeniu życiowych FUNKCJI poszkodowany nie oddycha rozpoczelabym RESUSCYTACJE od uciśnięć klatki piersiowej : 30 ucisków klatki piersiowej i dwa wdechy – zaciskajac nos poszkodowanego i obejmując usta wdmuchala dwa wdechy czy to takir trudne to podstawa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
............ napisał:
wiadomo jaka jest ochotnicza straż zawsze na akcje jada naje***i nie ma kto sie tym zajać widać
nie można oceniać wszystkich jednakowo, niestety ekipa, która zjawiła się na miejscu była nie przygotowana do takich akcji ratunkowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
GDY Poszkodowany nie oddycha!!! ZROBIŁA BYM TAK: po wyciągnięciu z samochodu i sprawdzeniu życiowych FUNKCJI poszkodowany nie oddycha rozpoczelabym RESUSCYTACJE od uciśnięć klatki piersiowej : 30 ucisków klatki piersiowej i dwa wdechy – zaciskajac nos poszkodowanego i obejmując usta wdmuchala dwa wdechy czy to takir trudne to podstawa!!!
nie jest to trudne, ale nie każdy potrafi w takich okolicznościach udzielić pomocy. Dlatego uważam, że do takich służb jak OSP powinny się zgłaszać osoby chętne do udzielenia pomocy, l iczące się z tym że udzielając komuś pomocy same mogą narażać swoje życie (akurat nie w tym przypadku), a nie młodzi ludzie którzy chcą czerpać kożyści z tego, że należą do straży np. kożystają z wolnego wstępu na zabawy-to jet żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 26

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...